سورپرایز اخبار

سورپرایز اخبار در کافه/ منزل/ محل کار: شامل طراحی و ساخت اخبار کروماکی و نمایش بر روی صفحه ویدئو پروژکتور یا ال سی دی، سناریوی سورپرایز ، اجرای  زنده تیم موسیقی، و تهیه کیک(یک کیلویی)و گل (چند شاخه رز) می باشد.

❌ قوانین کافه/رستوران: به تعداد نفرات از منو سفارش داده بشه.

در رابطه با ساخت اخبار ما برای شما با توجه به مورد علاقیات شخص سورپرایز شونده اخباری روطراحی و ضبط میکنیم ؛ در ابتدای اخبار چندین تبلیغ تلویزیونی قرار میگیره و سپس اخبار شروع میشه؛ یک یا دو موضوع روز و موضوعات مورد توجه ایشون به صورت اخبار اجرا میشه، یکی از خبرها مرتبط به ایشون میشه و میگیم علت یک اتفاق مهم بخاطر حضوری شخصی ست به نام… و همسرشون(یا…) خیلی دوستشون دارن و یک پیغام هم براشون دارن. ( و در انتها میتونه یک آهنگ عاشقانه و یا آهنگ تولد پخش شود؛ و همچنین میتونیم عکس های ارسالی از طرف شمارو با آهنگ تدوین کنیم و اگر کلیپ تبریکی از خودتونو آشنایان رو در انتهای کلیپ قرار بدیم.)

در اینجای برنامه بچه های تیم موسیقی بعد از پیغام گوینده در اخبار  و یا کلیپ های تبریکتون وارد میشن و اجرای ۴-۵ آهنگ رو به صورت زنده داریم. گل ها تقدیم به ایشون میشه و در آهنگ مربوطه کیک با فشفشه میاد و سپس شمع گذاشته میشه و بچه ها از ۱۰ تا ۱ میشمارن و بعد از فوت کردن شمع آهنگ آخر به صورت اختصاصی از طرف شما تقدیم به ایشون میشه.

هزینه این پکیج ۶میلیون هست و در صورت تمایل بابت پکیج فیلم برداری و عکاسی و تدوین کلیپ۲میلیون به هزینه پکیج پایه افزوده میشه.

(ساخت فقط اخبار بدون مراحل اجرایی و پخش توسط سورپرایزشو و ارسال کلیپ با کیفیت فول اچ دی درتلگرام ۳ میلیون می باشد.)

سورپرایز اخبار

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

قوانین و مقررات سورپرایزشو

هرگونه تغییر احتمالی مکان اجرا و یا تاریخ اجرا یک بار با توافق طرفین، با اعلام از یک هفته قبل بلامانع می باشد؛ در صورت جابجایی هزینه ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج ، به مبلغ کل پرداختی اضافه می گردد.
تبصره ۱: تاخیر در شروع اجرای مراسم نهایتا تا نیم ساعت مجاز بوده، و بیشتر از آن، طرف دوم موظف به پرداخت ۵۰۰ هزار تومان بابت هر نیم ساعت دیرکرد میباشد.
تبصره ۲: در صورت تاخیر طرف اول ، تیم سورپرایزشو وابسته به شرایط و تراکم برنامه ها اگر بتواند در لوکیشن منتظر میماند و طرف اول موظف به پرداخت جریمه دیرکرد می باشد؛ در صورت عدم امکان انتظار به علت تراکم اجراهای بعدی ، تیم سورپرایزشو نهایتا پس از نیم ساعت انتظار لوکیشن را ترک خواهد کرد و مسئولیت تمامِ کنسلی برنامه و سوخت هزینه بر عهده طرف دوم خواهد بود.
شرایط فسخ قرارداد :
در صورت کنسل شدن این قرارداد از سوی طرف اول به هر علتی، وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده می شود و درصورت کنسلی از سوی طرف دوم استرداد وجه با شرایط زیر امکان پذیر است .
الف. پس از ثبت سفارش و واریزی وجه اولیه ، در صورت درخواست کنسلی برنامه از جانب طرف دوم *به هر دلیلی* ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج درخواستی طرف دوم ، کسر و مابقی هزینه طی ۷۲ ساعت عودت داده می شود.
ب. در صورتی که کنسلی از جانب طرف دوم تا دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه صورت گیرد، *هیچ* هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
ج.در صورتی که رزروی در دو یا کم تر از دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه ثبت شود، در صورت کنسلی هزینه ای به طرف دوم عودت داده نمی شود.

قوانین اجرایی :
طرف دوم و تمامی همراهانشان موظف به رعایت قوانین و شئونات اسلامی (از جمله رعایت حجاب و عدم حرکات موزون) می باشند؛ درصورت عدم رعایت و همکاری اجرا متوقف خواهد شد.
تبصره ۱:درصورتی که سورپرایزشونده با تیم سورپرایزشو آشنایی دارد حتما از قبل اطلاع داده شود.
تبصره۲ :درصورت حضور میهمان تمامی میهمانان موظف به همکاری با تیم سورپرایزشو خواهند بود.
تبصره۳ :تیم سورپرایزشو با فیلم بردارهای خارج از تیم خود، به هیچ عنوان همکاری نمیکند؛ استفاده از گوشی برای فیلم برداری بلامانع است.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

ممنون که سورپرایزشو رو انتخاب کردید.

در صورت قطعی بودن برنامه شما و تکمیل کردن رزروتون درصورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشته باشید حتما شماره مشاور در اختیار شما‌ قرار می گیرد. 💜

تایم رزرو:

🟣پیشنهاد ما به شما دوستان این هستش که با توجه به حجم زیاد درخواست ها از یک ماه قبل رزرو خودتون رو نهایی کنید.

🟣اگر حتی کمتر از یک هفته به برنامه شما باقی مونده باشه ما تلاش میکنیم که بتونیم درخدمتتون باشیم (اگر حجم برنامه ها درتاریخ انتخابی شما زیاد باشد پیشنهاد لوکیشن و تایم ترجیحا از سمت ما خواهد بود) 💜

🟣تیم سورپرایزشو پس از بررسی در خواست شما فورا برای برنامه ریزی و اجرای سورپرایز با شما تماس خواهد گرفت.

🟣از تکمیل دوباره فرم خوداری کنید.

🟣دریافت هزینه پکیج پس از تایید سفارش و درخواست شما می باشد.