کلیپ اخبار مجازی

‎🟣اخبار مجازی:

اگر شما در شهرهایی که سورپرایزشو نمایندگی داره حضور ندارید و تمایل دارید در شهر خودتون درکافه، رستوران و یا در منزل و محل کار سورپرایز اخبار رو داشته باشید ما برای شما با توجه به موضوعات مورد علاقه شخص سورپرایز شونده اخباری رو طراحی و ضبط میکنیم و به صورت کلیپ فول اچ دی داخل تلگرام ارسال میکنیم.

در ابتدای اخبار چندین تبلیغ تلویزیونی قرار میگیره و سپس اخبار شروع میشه؛ یک یا دو موضوع روز و موضوعات مورد توجه شخص سورپرایزشونده به صورت اخبار اجرا میشه، یکی از خبرها مرتبط به ایشون میشه و میگیم علت یک اتفاق بسیار مهم ایشون هستن و یک نفر هم هست که خیلی دوستشون داره و یک پیغامی هم براشون دارن..

‎و در انتها میتونه یک آهنگ عاشقانه و یا آهنگ تولد پخش شود؛

هزینه این پکیج ۳ میلیون هستش.

و همچنین میتونیم عکس های ارسالی از طرف شمارو با آهنگ دلخواهتون تدوین کنیم و کلیپ تبریکی ازخودتون و آشنایان رو در انتهای کلیپ قرار بدیم که در این صورت هزینه ۶۰۰ تومن اضافه میشه.

در صورت تمایل بابت اضافه شدن وویس و صدای شما با موسیقی زیرمتنی که ما زیرصدای شما قرارمیدیم و صداتون رو تنظیم میکنیم؛ هزینه ۳۰۰ تومن اضافه میشه.

اخبار مجازی می تونه همراه با اجرای مجازی تیم موسیقی سورپرایزشو باشه؛ در این حالت بعد از پیغام گوینده در اخبار ، تصویر میره روی مجری سورپرایزشو که یک دیالوگی رو میگن و بعدش تیم موسیقی وارد تصویر میشن و دو آهنگ برای ایشون اجرا میشه که میتونه تصویر کیک هم با فشفشه و شمع توی کلیپ باشه؛ بابت اجرای مجازی هزینه ۲ میلیون به پکیج پایه اخبار اضافه میشه.

کلیپ اخبار مجازی

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

قوانین و مقررات سورپرایزشو

هرگونه تغییر احتمالی مکان اجرا و یا تاریخ اجرا یک بار با توافق طرفین، با اعلام از یک هفته قبل بلامانع می باشد؛ در صورت جابجایی هزینه ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج ، به مبلغ کل پرداختی اضافه می گردد.
تبصره ۱: تاخیر در شروع اجرای مراسم نهایتا تا نیم ساعت مجاز بوده، و بیشتر از آن، طرف دوم موظف به پرداخت ۵۰۰ هزار تومان بابت هر نیم ساعت دیرکرد میباشد.
تبصره ۲: در صورت تاخیر طرف اول ، تیم سورپرایزشو وابسته به شرایط و تراکم برنامه ها اگر بتواند در لوکیشن منتظر میماند و طرف اول موظف به پرداخت جریمه دیرکرد می باشد؛ در صورت عدم امکان انتظار به علت تراکم اجراهای بعدی ، تیم سورپرایزشو نهایتا پس از نیم ساعت انتظار لوکیشن را ترک خواهد کرد و مسئولیت تمامِ کنسلی برنامه و سوخت هزینه بر عهده طرف دوم خواهد بود.
شرایط فسخ قرارداد :
در صورت کنسل شدن این قرارداد از سوی طرف اول به هر علتی، وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده می شود و درصورت کنسلی از سوی طرف دوم استرداد وجه با شرایط زیر امکان پذیر است .
الف. پس از ثبت سفارش و واریزی وجه اولیه ، در صورت درخواست کنسلی برنامه از جانب طرف دوم *به هر دلیلی* ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج درخواستی طرف دوم ، کسر و مابقی هزینه طی ۷۲ ساعت عودت داده می شود.
ب. در صورتی که کنسلی از جانب طرف دوم تا دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه صورت گیرد، *هیچ* هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
ج.در صورتی که رزروی در دو یا کم تر از دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه ثبت شود، در صورت کنسلی هزینه ای به طرف دوم عودت داده نمی شود.

قوانین اجرایی :
طرف دوم و تمامی همراهانشان موظف به رعایت قوانین و شئونات اسلامی (از جمله رعایت حجاب و عدم حرکات موزون) می باشند؛ درصورت عدم رعایت و همکاری اجرا متوقف خواهد شد.
تبصره ۱:درصورتی که سورپرایزشونده با تیم سورپرایزشو آشنایی دارد حتما از قبل اطلاع داده شود.
تبصره۲ :درصورت حضور میهمان تمامی میهمانان موظف به همکاری با تیم سورپرایزشو خواهند بود.
تبصره۳ :تیم سورپرایزشو با فیلم بردارهای خارج از تیم خود، به هیچ عنوان همکاری نمیکند؛ استفاده از گوشی برای فیلم برداری بلامانع است.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

ممنون که سورپرایزشو رو انتخاب کردید.

در صورت قطعی بودن برنامه شما و تکمیل کردن رزروتون درصورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشته باشید حتما شماره مشاور در اختیار شما‌ قرار می گیرد. 💜

تایم رزرو:

🟣پیشنهاد ما به شما دوستان این هستش که با توجه به حجم زیاد درخواست ها از یک ماه قبل رزرو خودتون رو نهایی کنید.

🟣اگر حتی کمتر از یک هفته به برنامه شما باقی مونده باشه ما تلاش میکنیم که بتونیم درخدمتتون باشیم (اگر حجم برنامه ها درتاریخ انتخابی شما زیاد باشد پیشنهاد لوکیشن و تایم ترجیحا از سمت ما خواهد بود) 💜

🟣تیم سورپرایزشو پس از بررسی در خواست شما فورا برای برنامه ریزی و اجرای سورپرایز با شما تماس خواهد گرفت.

🟣از تکمیل دوباره فرم خوداری کنید.

🟣دریافت هزینه پکیج پس از تایید سفارش و درخواست شما می باشد.