سورپرایز در اتاق فرار

سورپرایز در اتاق فرار

اتاق فرار یه بازی تیمی هست که شما با دوستانتون بازی رو انجام می‌دین و در طول بازی، راهنمای بازی تلاش برای هدایت تیم می‌کنه که بتونید توی بازی برنده بشید و در انتهای بازی تیم موسیقی در اتاق مجاور منتظر شماست، وقتی وارد اتاق انتهایی می‌شید مجری ما دیالوگشون رو می‌گه: شما خانوم/آقای… هستین؟ امروزم که تولدتونه! می‌دونین… چقدر دوستون داره و چی می‌خواد بهتون بگه؟ تیم موسیقی از پشت سر میان و اجرای موسیقی شروع می‌شه در آهنگ دوم به ایشون گل تقدیم می‌شه در آهنگ بعدی کیک با فشفشه آورده می‌شه و در انتها شمع گذاشته می‌شه و پس از شمارش 10 تا 1 و فوت کردن شمع ها آهنگ آخر اجرا می‌شه. (سناریو قابل تغییر هست، می‌شه بدون دیالوگ اولیه و با ورود تیم موسیقی همزمان گل تقدیم و موسیقی اجرا بشه)

✅ هزینه پکیج سورپرایز در اتاق فرار شامل ورودی تا 4 نفر به همراه اجرای زنده تیم موسیقی، تهیه کیک (یک کیلویی ساده) و گل (چند شاخه رز) = 4/800 هست.

✔️ در صورت تمایل بابت پکیج فیلم برداری، عکاسی و تدوین ویدیو 2 میلیون به مبلغ پایه اضافه می‌شه.

❌ این بازی می‌تونه برای 4 تا 10 نفر باشه که هزینه ورودی تا 4 نفر با ماست.

✔️ اتاق های فرار شامل: اتاق های مهیج قتل در قطار، سرقت از موزه، بلک اند وایت، خنثی کردن بمب، فرار از شکنجه و فرار از تاریکی هست.

❌ برای اتاق فرار از شکنجه و فرار از تاریکی ورود حداقل 6 نفر الزامیست.

❌ به ازای هر نفر بیشتر از تعداد معین شده تا سقف 10 نفر 150 تومن به مبلغ پایه اضافه خواهد شد.

سورپرایز در اتاق فرار

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

قوانین و مقررات سورپرایزشو

هرگونه تغییر احتمالی مکان اجرا و یا تاریخ اجرا یک بار با توافق طرفین، با اعلام از یک هفته قبل بلامانع می باشد؛ در صورت جابجایی هزینه ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج ، به مبلغ کل پرداختی اضافه می گردد.
تبصره ۱: تاخیر در شروع اجرای مراسم نهایتا تا نیم ساعت مجاز بوده، و بیشتر از آن، طرف دوم موظف به پرداخت ۵۰۰ هزار تومان بابت هر نیم ساعت دیرکرد میباشد.
تبصره ۲: در صورت تاخیر طرف اول ، تیم سورپرایزشو وابسته به شرایط و تراکم برنامه ها اگر بتواند در لوکیشن منتظر میماند و طرف اول موظف به پرداخت جریمه دیرکرد می باشد؛ در صورت عدم امکان انتظار به علت تراکم اجراهای بعدی ، تیم سورپرایزشو نهایتا پس از نیم ساعت انتظار لوکیشن را ترک خواهد کرد و مسئولیت تمامِ کنسلی برنامه و سوخت هزینه بر عهده طرف دوم خواهد بود.
شرایط فسخ قرارداد :
در صورت کنسل شدن این قرارداد از سوی طرف اول به هر علتی، وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده می شود و درصورت کنسلی از سوی طرف دوم استرداد وجه با شرایط زیر امکان پذیر است .
الف. پس از ثبت سفارش و واریزی وجه اولیه ، در صورت درخواست کنسلی برنامه از جانب طرف دوم *به هر دلیلی* ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج درخواستی طرف دوم ، کسر و مابقی هزینه طی ۷۲ ساعت عودت داده می شود.
ب. در صورتی که کنسلی از جانب طرف دوم تا دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه صورت گیرد، *هیچ* هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
ج.در صورتی که رزروی در دو یا کم تر از دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه ثبت شود، در صورت کنسلی هزینه ای به طرف دوم عودت داده نمی شود.

قوانین اجرایی :
طرف دوم و تمامی همراهانشان موظف به رعایت قوانین و شئونات اسلامی (از جمله رعایت حجاب و عدم حرکات موزون) می باشند؛ درصورت عدم رعایت و همکاری اجرا متوقف خواهد شد.
تبصره ۱:درصورتی که سورپرایزشونده با تیم سورپرایزشو آشنایی دارد حتما از قبل اطلاع داده شود.
تبصره۲ :درصورت حضور میهمان تمامی میهمانان موظف به همکاری با تیم سورپرایزشو خواهند بود.
تبصره۳ :تیم سورپرایزشو با فیلم بردارهای خارج از تیم خود، به هیچ عنوان همکاری نمیکند؛ استفاده از گوشی برای فیلم برداری بلامانع است.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

ممنون که سورپرایزشو رو انتخاب کردید.

در صورت قطعی بودن برنامه شما و تکمیل کردن رزروتون درصورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشته باشید حتما شماره مشاور در اختیار شما‌ قرار می گیرد. 💜

تایم رزرو:

🟣پیشنهاد ما به شما دوستان این هستش که با توجه به حجم زیاد درخواست ها از یک ماه قبل رزرو خودتون رو نهایی کنید.

🟣اگر حتی کمتر از یک هفته به برنامه شما باقی مونده باشه ما تلاش میکنیم که بتونیم درخدمتتون باشیم (اگر حجم برنامه ها درتاریخ انتخابی شما زیاد باشد پیشنهاد لوکیشن و تایم ترجیحا از سمت ما خواهد بود) 💜

🟣تیم سورپرایزشو پس از بررسی در خواست شما فورا برای برنامه ریزی و اجرای سورپرایز با شما تماس خواهد گرفت.

🟣از تکمیل دوباره فرم خوداری کنید.

🟣دریافت هزینه پکیج پس از تایید سفارش و درخواست شما می باشد.