سورپرایز در منزل و محل کار

سورپرایز در منزل و محل کار

در این  پکیج می تونیم سورپرایز موسیقی در لوکیشن های اختصاصی مثل منزل یا محل کار ، لابی منزل، پارکینگ و … رو داشته باشیم.
هزینه پکیج سورپرایز موسیقی در منزل و یا محل کار وابسته به لوکیشن شما متغیر میباشد و از 3.500میلیون هست، که این پکیج شامل 4 الی 5 ترک موسیقی، دو نفر نوازنده گیتار، یک نفر ملودیکا و یک خواننده و مجری به همراه سناریوی سورپرایز و تهیه مینی کیک و گل (3 شاخه رز) میشه.

تصویربرداری اجرا:
پکیج (حرفه ای) فیلم برداری و عکاسی و تدوین کلیپ که شامل ( دو فیلم بردار حرفه ای با دوربین فیلم برداری و تجهیزات کاملا حرفه ای به همراه 5 قطعه عکس خام هزینه آن 2.500 تومان است.

پکیج (معمولی) شامل یک فیلم بردار حرفه ای با دوربین فیلم برداری و تجهیزات و فیلم بردار دوم با گوشی موبایل به همراه تدوین مبلغ آن 1.500 تومان می‌باشد.

پکیج (اقتصادی) شامل یک فیلم بردار حرفه ای با گوشی موبایل و تجهیزات بدون تدوین ویدئو هزینه آن 700 هزار تومان است.


سناریوی ساده بدون دوربین مخفی به دو صورت میتونه باشه:
۱-ایشون در لوکیشن حضور داشته باشن و تیم سورپرایزشو ناگهانی وارد بشن…
۲-تیم سورپرایزشو در لوکیشن مورد نظر پنهان بشن و وقتی ایشون رسیدن اجرا شروع بشه…
آهنگ دوم گل ها به ایشون تقدیم میشن؛
آهنگ تولد کیک با فشفشه آورده میشه و بعد از شمارش ۱۰ تا ۱ و فوت کردن شمع ها آهنگ آخر تقدیم به ایشون میشه.


اگر تمایل داشته باشید برای ابتدای سناریوی سورپرایز می تونیم یک چالش دوربین مخفی  با توجه خلقیات، علایق، شغل و مسائل روز برای ایشون طراحی و اجرا کنیم. (به طور مثال مصاحبه به عنوان گزارشگر، ورود برای پلمپ مغازه ، مشتری ناراضی و …)

هزینه چالش دوربین مخفی از یک میلیون تومن به پکیج پایه اضافه خواهد شد.
(برداشتن پکیج فیلم برداری اجباری نیست)
(کلیپ شما بدون اجازه داخل فضای مجازی منتشر نخواهد شد.)

سورپرایز در منزل و محل کار

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

قوانین و مقررات سورپرایزشو

هرگونه تغییر احتمالی مکان اجرا و یا تاریخ اجرا یک بار با توافق طرفین، با اعلام از یک هفته قبل بلامانع می باشد؛ در صورت جابجایی هزینه ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج ، به مبلغ کل پرداختی اضافه می گردد.
تبصره ۱: تاخیر در شروع اجرای مراسم نهایتا تا نیم ساعت مجاز بوده، و بیشتر از آن، طرف دوم موظف به پرداخت ۵۰۰ هزار تومان بابت هر نیم ساعت دیرکرد میباشد.
تبصره ۲: در صورت تاخیر طرف اول ، تیم سورپرایزشو وابسته به شرایط و تراکم برنامه ها اگر بتواند در لوکیشن منتظر میماند و طرف اول موظف به پرداخت جریمه دیرکرد می باشد؛ در صورت عدم امکان انتظار به علت تراکم اجراهای بعدی ، تیم سورپرایزشو نهایتا پس از نیم ساعت انتظار لوکیشن را ترک خواهد کرد و مسئولیت تمامِ کنسلی برنامه و سوخت هزینه بر عهده طرف دوم خواهد بود.
شرایط فسخ قرارداد :
در صورت کنسل شدن این قرارداد از سوی طرف اول به هر علتی، وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده می شود و درصورت کنسلی از سوی طرف دوم استرداد وجه با شرایط زیر امکان پذیر است .
الف. پس از ثبت سفارش و واریزی وجه اولیه ، در صورت درخواست کنسلی برنامه از جانب طرف دوم *به هر دلیلی* ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج درخواستی طرف دوم ، کسر و مابقی هزینه طی ۷۲ ساعت عودت داده می شود.
ب. در صورتی که کنسلی از جانب طرف دوم تا دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه صورت گیرد، *هیچ* هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
ج.در صورتی که رزروی در دو یا کم تر از دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه ثبت شود، در صورت کنسلی هزینه ای به طرف دوم عودت داده نمی شود.

قوانین اجرایی :
طرف دوم و تمامی همراهانشان موظف به رعایت قوانین و شئونات اسلامی (از جمله رعایت حجاب و عدم حرکات موزون) می باشند؛ درصورت عدم رعایت و همکاری اجرا متوقف خواهد شد.
تبصره ۱:درصورتی که سورپرایزشونده با تیم سورپرایزشو آشنایی دارد حتما از قبل اطلاع داده شود.
تبصره۲ :درصورت حضور میهمان تمامی میهمانان موظف به همکاری با تیم سورپرایزشو خواهند بود.
تبصره۳ :تیم سورپرایزشو با فیلم بردارهای خارج از تیم خود، به هیچ عنوان همکاری نمیکند؛ استفاده از گوشی برای فیلم برداری بلامانع است.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

ممنون که سورپرایزشو رو انتخاب کردید.

در صورت قطعی بودن برنامه شما و تکمیل کردن رزروتون درصورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشته باشید حتما شماره مشاور در اختیار شما‌ قرار می گیرد. 💜

تایم رزرو:

🟣پیشنهاد ما به شما دوستان این هستش که با توجه به حجم زیاد درخواست ها از یک ماه قبل رزرو خودتون رو نهایی کنید.

🟣اگر حتی کمتر از یک هفته به برنامه شما باقی مونده باشه ما تلاش میکنیم که بتونیم درخدمتتون باشیم (اگر حجم برنامه ها درتاریخ انتخابی شما زیاد باشد پیشنهاد لوکیشن و تایم ترجیحا از سمت ما خواهد بود) 💜

🟣تیم سورپرایزشو پس از بررسی در خواست شما فورا برای برنامه ریزی و اجرای سورپرایز با شما تماس خواهد گرفت.

🟣از تکمیل دوباره فرم خوداری کنید.

🟣دریافت هزینه پکیج پس از تایید سفارش و درخواست شما می باشد.