سورپرایز در کافه یا رستوران

سورپرایز در کافه یا رستوران

یک قرار ساده با عزیزانتون می تونه با سورپرایزهای سورپرایزشو تبدیل به یک خاطره به یاد موندنی بشه😍

توی این پکیج جذاب و پرطرفدار ما علاوه بر کلی سناریوهای متفاوت و قابل انتخاب براتون اجرای موسیقی زنده رو داریم توسط تیم موسیقی پرقدرت سورپرایزشو 🤩

حالا این پکیج چجوریه؟

ما یه لیستی از کافه رستوران های طرف قراردادمون رو به شما معرفی میکنیم که میتونید با آیدی پیجشون که در اختیارتون میذاریم محوطه و منو و همه چیز رو بررسی کنید و کافه رستوران دلخواهتون رو انتخاب کنید و به ما بگید؛ ما اون کافه رستوران رو برای تاریخ مورد نظر شما رزرو و هماهنگ میکنیم.

(البته که اگر خودتون هم رستورانی رو مدنظر داشته باشید که توی لیست ما نباشه، در صورت هماهنگی با اونجا و رزروش توسط خودتون ؛ ما برای اجرای سناریو ها و‌سورپرایزهای جذابمون در خدمتتون هستیم.)

این پکیج شامل گفتن دیالوگ عاشقانه توسط مجری تیم و اجرای ۴-۵ آهنگ به صورت زنده توسط تیم موسیقی سورپرایزشو هستش.😍

همچنین ما برای شما توی این پکیج یه شاخه گل رز و یک مینی کیک هم تهیه میکنیم.🌹

هزینه این پکیج وابسته به لوکیشن از ۴.5۰۰ هستش.

توی آهنگ مناسب با مناسبت شما کیک با فشفشه تقدیم به شخص سورپرایزشونده میشه و اگر مناسبت تولد یا سالگرد باشه براشون شمع میذاریم و همه بچه ها با هم از ده تا یک میشمارن و وقتی ایشون شمع رو فوت کردن آهنگ آخر به صورت کاملا اختصاصی تقدیم به ایشون میشه.💜

سناریوهای ساده:

۱.شما سر میز مورد نظر نشستید و مجری ما ابتدا دیالوگشون رو میگن:
مثلا شما علی آقا هستید و امروز هم تولدتونه؟ همسرتون خیلی دوستتون دارن و یک پیام عاشقانه براتون دارن!

اون پیام عاشقانه آهنگی هست که بچه های موسیقی با خوندن میان و گل رو هم تقدیم به ایشون میکنن…
۲.شما سر میز مورد نظر نشستید و بدون گفتن هیچ دیالوگ اولیه ای بچه های تیم موسیقی همزمان باخوندن میان سر میز شما و گل رو تقدیم به ایشون میکنن و لابلای اجرای آهنگ ها مجری ما پیغام رومیگن که مثلا علی آقا همسرتون عاشقتونه و تولدتون خیلی مبارک باشه…

❌هزینه سفارشات شما داخل رستوران به عهده شماست.

❌در صورتی که رستوران ورودی جدا از پکیج ما داشته باشه هزینه ورودی روی فاکتور سفارشاتتون لحاظ میشه.

❌محدودیتی در تعداد مهمان نداریم.

سورپرایز در کافه یا رستوران

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

درخواست مشاوره

نام شما
شماره همراه
با حروف انگلیسی
زمان مناسب تماس
بازه زمانی که امکان صحبت با مشاورین رو دارید.

قوانین و مقررات سورپرایزشو

هرگونه تغییر احتمالی مکان اجرا و یا تاریخ اجرا یک بار با توافق طرفین، با اعلام از یک هفته قبل بلامانع می باشد؛ در صورت جابجایی هزینه ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج ، به مبلغ کل پرداختی اضافه می گردد.
تبصره ۱: تاخیر در شروع اجرای مراسم نهایتا تا نیم ساعت مجاز بوده، و بیشتر از آن، طرف دوم موظف به پرداخت ۵۰۰ هزار تومان بابت هر نیم ساعت دیرکرد میباشد.
تبصره ۲: در صورت تاخیر طرف اول ، تیم سورپرایزشو وابسته به شرایط و تراکم برنامه ها اگر بتواند در لوکیشن منتظر میماند و طرف اول موظف به پرداخت جریمه دیرکرد می باشد؛ در صورت عدم امکان انتظار به علت تراکم اجراهای بعدی ، تیم سورپرایزشو نهایتا پس از نیم ساعت انتظار لوکیشن را ترک خواهد کرد و مسئولیت تمامِ کنسلی برنامه و سوخت هزینه بر عهده طرف دوم خواهد بود.
شرایط فسخ قرارداد :
در صورت کنسل شدن این قرارداد از سوی طرف اول به هر علتی، وجه پرداختی به صورت کامل عودت داده می شود و درصورت کنسلی از سوی طرف دوم استرداد وجه با شرایط زیر امکان پذیر است .
الف. پس از ثبت سفارش و واریزی وجه اولیه ، در صورت درخواست کنسلی برنامه از جانب طرف دوم *به هر دلیلی* ۲۰ درصد از مبلغ کل پکیج درخواستی طرف دوم ، کسر و مابقی هزینه طی ۷۲ ساعت عودت داده می شود.
ب. در صورتی که کنسلی از جانب طرف دوم تا دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه صورت گیرد، *هیچ* هزینه ای عودت داده نخواهد شد.
ج.در صورتی که رزروی در دو یا کم تر از دو روز قبل از تاریخ اجرای برنامه ثبت شود، در صورت کنسلی هزینه ای به طرف دوم عودت داده نمی شود.

قوانین اجرایی :
طرف دوم و تمامی همراهانشان موظف به رعایت قوانین و شئونات اسلامی (از جمله رعایت حجاب و عدم حرکات موزون) می باشند؛ درصورت عدم رعایت و همکاری اجرا متوقف خواهد شد.
تبصره ۱:درصورتی که سورپرایزشونده با تیم سورپرایزشو آشنایی دارد حتما از قبل اطلاع داده شود.
تبصره۲ :درصورت حضور میهمان تمامی میهمانان موظف به همکاری با تیم سورپرایزشو خواهند بود.
تبصره۳ :تیم سورپرایزشو با فیلم بردارهای خارج از تیم خود، به هیچ عنوان همکاری نمیکند؛ استفاده از گوشی برای فیلم برداری بلامانع است.

درخواست شما با موفقیت ثبت شد.

ممنون که سورپرایزشو رو انتخاب کردید.

در صورت قطعی بودن برنامه شما و تکمیل کردن رزروتون درصورتی که نیاز به مشاوره بیشتر داشته باشید حتما شماره مشاور در اختیار شما‌ قرار می گیرد. 💜

تایم رزرو:

🟣پیشنهاد ما به شما دوستان این هستش که با توجه به حجم زیاد درخواست ها از یک ماه قبل رزرو خودتون رو نهایی کنید.

🟣اگر حتی کمتر از یک هفته به برنامه شما باقی مونده باشه ما تلاش میکنیم که بتونیم درخدمتتون باشیم (اگر حجم برنامه ها درتاریخ انتخابی شما زیاد باشد پیشنهاد لوکیشن و تایم ترجیحا از سمت ما خواهد بود) 💜

🟣تیم سورپرایزشو پس از بررسی در خواست شما فورا برای برنامه ریزی و اجرای سورپرایز با شما تماس خواهد گرفت.

🟣از تکمیل دوباره فرم خوداری کنید.

🟣دریافت هزینه پکیج پس از تایید سفارش و درخواست شما می باشد.